Pielgrzymka do Krakowa
15.10.2017

We wrześniu br. Ksiądz Proboszcz zwrócił się do Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza z prośbą o możliwość otrzymania dla naszej parafii relikwii św. Jana Pawła II.

Skutkiem pozytywnego rozpatrzenia prośby dnia 12 października ks. Rafał zorganizował pielgrzymkę do Krakowa, podczas której przedstawicielom parafii Ksiądz Kardynał osobiście wręczył relikwie św. Jana Pawła II. Pielgrzymi zostali zaproszeni do siedziby Kardynała Dziwisza, gdzie w trakcie osobistego spotkania opowiadał im o ciekawostkach związanych z życiem Papieża Polaka. Nasi Parafianie odwiedzili również Centrum św. Jana Pawła II – miejsce będące szczególną „kroniką” życia i pontyfikatu Karola Wojtyły a następnie udali się do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Galeria - Odbiór relikwii św. Jana Pawła II