21.04.2024
  • Dziś IV Niedziela Wielkanocna - Niedziela Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza. W Kościele rozpoczyna się czas szczególnej modlitwy za powołanych i o nowe powołania.
    Przy tej okazji chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy w swoich modlitwach pamiętają o tych intencjach a także tym, którzy w Pierwsze Czwartki Miesiąca oraz każdą drugą sobotę miesiąca gromadzą się na modlitwie za powołanych i o nowe powołania.
    Bardzo proszę aby zgłosiły się do mnie osoby, które są gotowe podjąć się modlitwy o nowe powołania w czasie trwania peregrynacji obrazu MBCz w Naszej diecezji czyli przez najbliższy rok. Tą modlitwą miałoby być odmówienie codziennie modlitwy Pod Twoją obronę w tej właśnie intencji.
  • W środę od godz. 18.30 zajęcia na sali gimnastycznej
  • W następną niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci pierwszokomunijnych
  • Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożone ofiary rodzinom: Sarowskich, Sujków, Czechowiczów, Wszołów, Korytnych, Madalińskich Ratajczyków Wojtalów, Kłaków
  • W tym tygodniu bardzo proszę kolejne rodziny: Stępniów, Sekietów, Janasów, Mowczan-Łysak, Wojtalów, Antoszów, Pękalów, Łuczaków, Kozłowskich, Adamskich, Orczyków