Wizyta duszpasterska - informacje
17.01.2021

W tym roku właściwie w całej Naszej Archidiecezji tradycyjna kolęda przybrała formę wspólnej modlitwy rodzin w kościołach (albo w niektórych Parafiach została odłożona na późniejszy czas).

W Naszej wspólnocie od jutra rozpoczniemy taką modlitwę o godz. 18.00 i 19.00 (zaproponowany harmonogram jest wywieszony w gablotach i umieszczony na stronie internetowej)
W praktyce:
- przed wyjściem do kościoła należy w domu przygotować stół, krzyż oraz świece,
- dzieci i młodzież przynoszą Swoje zeszyty od religii oraz kontrolki z przygotowania do Komunii, Rocznicy czy Bierzmowania
- na zakończenie modlitwy w kościele zabieramy wodę święconą oraz tekst do odmówienia w domu, w gronie rodzinnym i poświęcenia Naszego mieszkania a także pamiątkowe obrazki kolędowe
Uwagi:
Osoby chore, starsze i takie, które nie wychodzą z domu mogą poprosić o wizytę duszpasterską w Swoim domu, Również osoby, które w tym roku zamieszkały na terenie Parafii mogą umówić termin poświęcenia domu czy mieszkania.
Jeśli któraś z rodzin będzie miała potrzebę rozmowy duszpasterskiej w Swoim domu to myślę, że będzie to możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu ale już po zakończeniu wspólnych modlitewnych spotkań w kościele.

Zaproponowany harmonogram jest tylko propozycją. Można uczestniczyć w modlitwie w innym aniżeli wyznaczony dla Naszej ulicy dzień.

Jeśli ktoś ma taką możliwość i życzenie będzie można złożyć dobrowolne ofiary na potrzeby Parafii

Bogusławy, Apoloniusza